درباره آکو

درباره آکو

شرکت آسایش کران ویرا با نام تجاری آکو گروه آکو با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصی کمپانی های بزرگ دنیا و محصولات تولید داخل در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، راحتی و امنیت استفاده از تجهیزات الکتریکی در ساختمان خدمات خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نموده است.فعالیت های این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی و نظارت، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، آموزش تخصصی و همچنین ارائه راهکارهای جامع در زمینه هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، هتل، آموزشی سازماندهی گردیده است .

آکو از سال ۱۳۹۰ در قالب یک تیم سه نفره شروع به فعالیت نمود در ایتدا با وجود تمام سختی ها و رکود تورمی که سایه خود را بر اقتصاد کشور انداخته بود توانست خود را اثبات کند و قدرتمند تر از قبل به کار خود ادامه دهد. از ویژگی های گروه آکو تیم اجرایی قوی و با تجربه دارای گواهینامه های بین المللی  sbus, knx ، اجرای پروژه های دولتی ،خدمات و پشتیبانی کم نطیر، مشاوره ارتباط و همکاری دقیق با کارفرما، قیمت مناسب بر اساس کاربری پروژه می توان نام برد.

گروه آکو متشکل از سه تیم تخصصی در زمینه مشاوره طراحی و اجرای تاسیسات برقی و ساختمان هوشمند، سیستم های ایمنی و امنیتی و انرژی های نو می باشد که مجموعا بیش از ۱۰۰ پروژه در تهران، البرز، گیلان، مازندران و قزوین در رزومه خود دارد.

رفتن به نوارابزار

تصویر ثابت